Kurumsal

Adabey Kimya A.Ş. doğalgaz sektöründe 15 yıllık tecrübesi ile Ankara’da faaliyet göstermektedir. Kimyasal ve özellikli polimer üreticisi olup bunun yanında doğalgaz sızdırmazlık elamanı bileşenleri konusunda kalitesini her zaman kanıtlamış konumdadır.

Anaerobik sızdırmazlık elemanı Türkiye’de ilk ve tek üreticisidir.

Adabey Kimya A.Ş. , müşterileri sadece Türkiye'de olmakla sınırlı değildir, Balkan ve Orta Doğu bölgelerine hem lokal stoktan hem de serbest bölgeden malzeme tedarik etmektedir. Deneyimli ve kalifiye satış gücüyle müşterilerine gelişen teknoloji ve ürünler hakkında doğru bilgiyi sağlamaktadır. Adabey Kimya A.Ş. , müşterilerinin ihtiyacı olan özel üretimleri yapabilecek araştırma ve geliştirme laboratuvarına ve teknik ekibe sahiptir.

Kalite Politikamız
Kimya sektöründe müşterilerine en hızlı ve doğru çözümler bulan bir iş ortağıdır. Genelde Kimyasal Maddelerde, özelde Polimer konusunda olmak üzere; müşterilerimizin üretimlerinde işlerini kolaylaştıracak, kalitelerini artıracak ve maliyetlerini düşürecek, çözümler getirmek üzere, araştırma, üretime uyumlaştırma, dış alım, üretim ve ihracat faaliyetlerini yürütürüz.
Çalışmalarımızda, ana hedeflerimize ulaşmak için; iç ve dış müşterilerimiz ile bir takım olmanın önem ve değerine inanırız.
Araştırma, sürekli gelişim, ürünlerimizin kalitesine verdiğimiz önem, müşterilerimizin güvenliği, güvenilirlik, insan ve çevre sağlığı, açık iletişim, hızlı, zamanında ve güler yüzlü hizmet vazgeçmeyeceğimiz değerlerimizdir.

ADABEY KİMYA A.Ş.